Mój sklep z biżuteriąZawsze marzyłam o tym, żeby otworzyć swój własny sklep z biżuterią. Mały butik, w którym każda kobieta znalazłaby jakąś ozdobę dla siebie. Produkty droższe i tańsze, na każdą kieszeń.


Mój sklep z biżuterią

Foto: images01.olx.pl


Ostatnio w modzie są tego typu sklepy. Ciągle widać otwierający się tu i ówdzie sklep z biżuterią. Ja postawiłabym na handel kolczykami, klipsami, wisiorkami, bransoletkami, ale także na ofertę ozdób do włosów, które też się bardzo dobrze sprzedają. Panie często przy zakupie broszki, dobierają tego samego koloru spinkę lub wsuwkę na głowę. Sklep z biżuterią musi być dobrze usytuowany. Najlepiej, gdy znajduje się przy butikach z odzieżą, aby ludzie mogli robić kompleksowe zakupy. Wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że interes tego typu się sprawdzi. Niezbędna jest także miła i przyjemna obsługa, która zachęci do robienia zakupów w tym a nie innym miejscu. Osoba sprzedająca powinna znać się na modzie i umieć doradzić, w czym ktoś wygląda dobrze a w czym źle. Sklep z biżuterią obowiązkowo musi mieć duże, przejrzyste lustro, w którym Pani będzie mogła podziwiać błyszczące kolczyki czy łańcuszek. Oświetlenie również jest bardzo ważne, gdyż nadaje odpowiedni efekt biżuterii, która ma lśnić i rzucać się w oczy. Tak wyobrażam sobie miejsce, gdzie kobiety chętnie zaopatrują się w dodatki do stroju i włosów.

Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Pragniesz wyglądać jak księżniczka? Pragniesz olśnić swoim wyglądem rodzinę i znajomych? Zapoznaj się z prezentowaną przez nas ofertą sklepów, zobacz co jest obecnie modne i zmieniaj swój image do woli.

Pażdziernik 2014

P W Ś C P S N
« wrzesień   listopad »
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31